Granit Xhaka futet live në Tik Tok me Kozakun, ylli i Arsenalit e ngacmon në shqip

Sport

Granit Xhaka futet live në Tik Tok me Kozakun, ylli i Arsenalit e ngacmon

Granit Xhaka ishte pjesë e një loje në TikTok me Kozak Braçin.

Por në këtë live nuk munguan dhe komentet nga lojtarët e Arsenalit, ku spikati Alexandre Lacazette.

Granit Xhaka futet live në Tik Tok me Kozakun, ylli i Arsenalit e ngacmon

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Sulmuesi  shkruan: “GRANIT!! A JE MIRË??”, duke tërhequr vëmendjen e shumë shqiptarëve që po e ndiqnin.


Ky koment u prit shumë mirë nga ndjekësit, por nuk ishte i vetmi. Pas kësaj Lakazet shkruan sërish: “Granit, ha disa Mantija” dhe më pas i përshëndet, ku në përshëndetje vendos dhe një emoji të flamurit të Kosovës. 

ME TE LEXUARAT