Pas 11 vitesh, publikohet fotoja më e bukur e serialit të famshëm “Dashuri e ndaluar”

Soft

Pas 11 vitesh, publikohet fotoja më e bukur e serialit të famshëm

“Dashuri e ndaluar” mbetet një nga serialet turke më të pëlqyer, pavarësisht se kanë kaluar 11 vite nga trasmetimi.

E përshtatur nga vepra e pavdekshme e Halid Ziya Usakligil, “Dashuri e ndaluar”, me skenarin e saj mbresëlënës dhe kastin legjendar, pati një sukses të jashtëzakonshëm jo vetëm në Turqi, por në çdo ekran ku është shfaqur.

Sot, 11 vjet pas realizimit të filmit, fotografi i serialit Sinasi Serçe, ka publikuar një foto me personazhet kryesore, e cila nuk ishte parë asnjëherë më parë.

Pas 11 vitesh, publikohet fotoja më e bukur e serialit të famshëm

Bihter (Beren Saat), Behlul (Kivanç Tatlitug), Adnan (Selçuk Method) dhe Nihal (Hazal Kaya), kanë ndezur edhe një herë komentet në rrjet me entuziazmin e fansave për një ribashkim.

Shumë prej fansave të aktorëve pyesin pse nuk është publikuar më parë kjo foto që, sipas tyre, është më e bukura nga i gjithë seti i fotografive.

 

ME TE LEXUARAT