Atmosferë festive para ndeshjes me Kroacinë, policët gjermanë valle me tifozët shqiptarë!

Soft

Atmosferë festive para ndeshjes me Kroacinë, policët

Ne pritje të fillimit te ndeshjes mes Kroacisë dhe Shqipërisë, tifozët kuqezi në Hamburg vazhdojnë të dhurojnë spektakël dhe të krijojnë atmosferë festive.

Atmosferë festive para ndeshjes me Kroacinë, policët

Kjo duket se ka tërhequr vëmendjen e policëve gjermanë, të cilët për disa minuta “u zhveshën” dhe ata nga detyra e tyre dhe u bashkuan me tifozët shqiptarë.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Në një video, shihet se si dy policë bashkohen në valle së bashku me tifozët kuqezi nën ritmet e muzikës popullore.

ME TE LEXUARAT