VIDEO/ Xhensilën “e tradhton” veshja në koncert, këngëtarja tregon më shumë se ç’duhet

Showbiz

VIDEO/ Xhensilën “e tradhton” veshja në koncert,

Këngëtarja Xhensila Myrtezaji ka pësuar një tjetër incident në një nga koncertet e saj të fundit.

VIDEO/ Xhensilën “e tradhton” veshja në koncert,

Teksa performonte para publikut, bluza e shkurtër i ka zbuluar të brendshmet. Pavarësisht se Xhensila është munduar të mbulojë me shpejtësi, kjo nuk i ka shpëtuar aspak syrit të fansave të saj.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Kujtojmë se Xhensila ështe në kulmin e koncerteve gjatë karrierës së saj. Ndërkohë që është tashmë edhe një nënë e divorcuar, me dy fëmijë.

Siç tregon në rrjetet sociale, këngëtarja ka arritur të balancojë karrierën me jetën familjare duke mos i munguar prania e saj Ajkës dhe Amenit.

ME TE LEXUARAT