VIDEO/“Kam me ju shkatërru me njerëz shpie e ça keni”, kërcënimi që "ngriti në këmbë" banorët e BBV3

Showbiz

VIDEO/“Kam me ju shkatërru me njerëz shpie e ça

Mbrëmja e djeshme pas prime-it është shoqëruar me debate të shumta mes banorëve.

Një prej tyre ishte dhe diskutimi mes Erjolës dhe Meritonit që çoi deri në përdorimin e kërcënimeve nga moderatorja.

Ajo madje në një moment nuk e mbajti veten duke ulëritur, aq sa bëri Franceskën të mbyllte veshët nga zhurma.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

“Ik m`u zhduk se nuk dua të të shoh, se kam me ju shkatërru nga i pari tek i fundit, me njerëz shtëpie e ça keni, e pastaj ja hap derën vetë, kaq, kaqq,” thotë Erjola.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Ndërkohë nga ana tjetër Meritoni vë duart në kokë, me sa duket për situatën e krijuar.

 

ME TE LEXUARAT