Video/ Donald Veshaj imiton gjatë emisionit Bora Zemanin

Showbiz

Video/ Donald Veshaj imiton gjatë emisionit Bora Zemanin

Mbrëmjen e djeshme në emisionin e dy vëllezërve në “Top Channel” “Më lër të flas”, gjatë një loje që po zhvillohej me të ftuarën modelen Adrola Dushi, Donaldi ka përfituar nga rasti për të bërë disa lëvizje që moderatorja Bora Zemani, i bën në emisionin ‘Përputhen’.

Mbrëmjen e djeshme në emisionin e dy vëllezërve në “Top Channel” “Më lër të flas”, gjatë një loje që po zhvillohej me të ftuarën modelen Adrola Dushi, Donaldi ka përfituar nga rasti për të bërë disa lëvizje që moderatorja Bora Zemani, i bën në emisionin ‘Përputhen’.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Më lër të flas (@melerteflas.tch)

Gjatë emisionit të mbrëmshëm u zhvillua loja e ‘Tinder’ ku modelja Adola Dushi duhej të zgjidhte një partner dhe një ndër to ishte edhe ish-konkurenti i ‘Përputhen’ Mevlan Shaba. Në këtë moment Donaldi imitoi moderatoren Bora Zemani gjatë emisionit “Përputhen”.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

“Mendoj që Mevlani të ulet dhe të ndjekim klipin e Mevlanit dhe Adrolës. Shihemi pas pak…apo nuk ka lidhje”, tha ai duke shkaktuar të qeshura në publik

ME TE LEXUARAT