Vajza 15 vjeçare e Ben Affleck dhe Jennifer pranon publikisht: ‘Jam trans’

Showbiz

Vajza 15 vjeçare e Ben Affleck dhe Jennifer pranon publikisht: ‘Jam

Vajza 15 vjeçare e Ben Affleck dhe Jennifer Garner ka deklaruar se është trans.

E njohur më parë si Seraffina Rose Affleck, në ceremoninë përkujtimore të gjyshit deklaroi publikisht se ështtë një person transgjinor dhe tanimë do të quhet Fin.

“Përshëndetje, emri im është Finn Affleck”, tha dhe më pas lexoi një fragment nga Bibla.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

‘Isha e mërzitur gjatë gjithë kohës’, Dua Lipa flet për periudhën direkt pas famës

Ndërkohë që Ben dhe Jennifer, përveç Fin kanë edhe dy fëmijë të tjerë.

ME TE LEXUARAT