U vizitua nga mjekët, ja si është gjendja shëndetësore e Eglës

Showbiz

U vizitua nga mjekët, ja si është gjendja shëndetësore

Egla pati një shqetësim shëndetësor sot, teksa mjekët nxituan brenda shtëpisë së Big Brother për t’i ofruar ndihmën.

Por duket se në këto orë të mbrëmjes, dhe pas serumit, Egla jo vetëm që e ka marrë veten, por ka rinisur debatet me banorët.


Ajo është çuar nga krevati, tashmë në rolin e lideres së shtëpisë, dhe u ka kërkuar banorëve të bëjnë punë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Nuk ka kaluar ky moment pa përplasje mes saj, Meritonit dhe Romeos, që i kanë thënë të shtrihet pasi është sëmurë.

Sakaq, Egla u ka kërkuar banorëve të mos bëjnë punë në dhomën e gjumit, ku do qëndrojë në regjim shtrati.

ME TE LEXUARAT