U martua me Romeon, Ledioni paralajmëron të papritura, Heidi vishet me të zeza

Showbiz

U martua me Romeon, Ledioni paralajmëron të papritura, Heidi vishet me

Mbrëmja e sotme, në spektaklin televiziv "BBVA3" nisi me moderatorin, Ledion Liço, i cili bëri një përmbledhje të shkurtër se çfarë ka ndodhur gjatë kësaj jave dhe se çfarë pritet të ndodh gjatë "primet".

Ai përmendi dasmën e çiftit Romeo dhe Heidi, duke shtuar se një e papritur e pret këtë të fundit.

"Një befasi shumë e madhe për Heidin sonte. Tjetër gjë pret, tjetër gjë i fut brenda."

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Më pas ai përshëndeti banorët, dhe pyeti Heidin se pse është veshur me të zeza:

"Nuk vishet me të zeza si për mort."

Heidi: Po tani këtë kishim

Ledioni: Si ndihesh?

Heidi: Ledion me seriozitet se tani jam zonjë. Jam shumë e rritur tani është çdo gjë e re.

ME TE LEXUARAT