Topless për albumin e ri, Bebe Rexha “çmend” fansat (Foto)

Showbiz

Topless për albumin e ri, Bebe Rexha “çmend” fansat

Këngëtarja Bebe Rexha nesër pritet të lansojë albumin e saj ri Better Mistakes dhe për promovimin e këtij projekti të shumë pritur, ajo pozon topless.

Bebe foton e ka vendosur foto proflili në Instagram, por kjo nuk i ka ndaluar fansat e saj që të komentojnë.  Në pozën, Bebe mbulon me duar pjesën e gjoksit.

Topless për albumin e ri, Bebe Rexha “çmend” fansat

Ndërkohë, lidhur me albumin, është bërë me dije se Bebe sot do publikojë edhe bashkëpunimin e saj me muzikantin Travis Barker, “Break My Heart Myself”.

ME TE LEXUARAT