“Tekst prej shpirtit tim”/ Bes Kallaku "thumbon" Xhensilën me këngën e re: Më dhe mosmirënjohje…

Showbiz

“Tekst prej shpirtit tim”/ Bes Kallaku "thumbon"

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, padyshim janë emrat më të përfolur të muajve të fundit në mediat rozë dhe rrjetet sociale. Jeta e tyre private ka përbërë gjithmonë interes për publikun, por pas divorcit ky interes është shumëfishuar.

Së fundi, Besi ka publikuar projektin e tij më të ri në bashkëpunim me këngëtaren shkodrane Eli Malaj.

Përmes një postimi në Instagram ai thekson se ky teksti është “tekst shpirti” gjë që duket se nënkupton se mund të jetë një mesazh për këngëtaren me të cilën ka dhe dy fëmijë Ajkën dhe Amenin.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

“Nga mosmirenjohja, une ta ktheva shpinen, a do mbash mekatin-a do bash viktimen…”, thuhet mes të tjerash në tekstin e këngës. 

“Tekst prej shpirtit tim”/ Bes Kallaku "thumbon"

ME TE LEXUARAT