“Të dashurat i kam pasur si burra, më kanë rrahur”/ Lisi i BBV rrëfen historinë me ish-të dashurën

Showbiz

“Të dashurat i kam pasur si burra, më kanë rrahur”/

Gjatë mbrëmjes së djeshme, gazetari Elvis Myrta, i njohur si Lisi ka rrëfyer në emisionin “Glamour Zone” në “Ora News” eksperiencën e tij brenda shtëpisë së famshme në Shqipëri “Big Brother VIP 3”.

Ai është shprehur se Egla është me 147 personalitete dhe situata i ka dalë jashtë kontrollit, ndërsa zbuloi dhe dy banorët që kanë kryer marrëdhënie brenda shtëpisë.

Por në një moment ai rrëfeu edhe një pjesë të së kaluarës së tij, ku me humor u shpreh se të dashurat e kanë rrahur.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Këto probleme tek një çift, mund të çojnë drejt tradhtisë

PJESË NGA BISEDA

Ester Bylyku: Femrat, kur nervozohen ndonjëherë ndodh edhe që të të qëllojnë me shuplakë, lehtë. A të ka ndodhur ty?

Elvis Myrta: Më ka ndodhur po, ish-të dashurat e mia kanë qenë si burra. Nuk më kanë qëlluar me shuplakë, por më kanë rrahur, “fut e bjer” (qesh).

Habit Çiljeta: Fernando ka lindur me shenjën e diamantit

Në vazhdim të intervistës Lisi ka pranuar një sfidë të moderatores dhe ka telefonuar një tjetër ish-konkurrente, Ledjonën, të cilës i ka shprehur ndjenjat, dhe i ka propozuar të kalojnë jetën bashkë.

ME TE LEXUARAT