Surpriza më e bukur për ditëlindje, Salsano Rrapi kurorëzon dashurinë me Erjola Kakelin (Foto)

Showbiz

Surpriza më e bukur për ditëlindje, Salsano Rrapi kurorëzon

Salsano Rrapi dje festoi ditëlindjen, por jo vetëm. Partnerja e tij, Erjola Kakeli e ka surprizuar aktorin me diçka që habiti të gjithë. Në sy të të pranishmëve, të dy ata kanë bërë shkëmbimin e unazave.

Kanë qenë miqtë e tyre që kanë bërë publike pamjet në rrjete sociale ku duket se si dhëndri dhe nusja kremtojnë dashurinë buzë detit me fustan të bardhë dhe kostum tipik.

Surpriza më e bukur për ditëlindje, Salsano Rrapi kurorëzon

Aktori i humorit e ka mbajtur shumë private këtë lidhje.

ME TE LEXUARAT