“Po ma kthen punën në inat”/Beatrix nervozohet me Donaldin

Showbiz

“Po ma kthen punën në inat”/Beatrix nervozohet me Donaldin

Një ndër çiftet më të famshëm të momentit, Donald dhe Beatrix, me sa duket kanë filluar të kenë krisjet e para.

Teksa po qëndronin në oborr mbrëmjen e djeshmen Beatrix u acarua me Donaldin duke i thënë atij se ai nuk dëshiron të njohi botën e saj dhe për këtë arsye grisi dhe kartonin që kishte shkruajtur disa nga këngët e saj të preferuara.

“Për çfarë e grise këtë?”,e pyeti Donaldi.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

“Sepse po ma kthen punën në inat,i mora disa fletë të shkruaja këngët e mia të preferuara”,tha Beatrix.

“Nuk e kuptoj pse e merr kaq seriozisht”,i tha Donaldi.

“E marr shumë seriozisht sepse është shumë e rëndësishme muzika për mua edhe bota ime që ti doje ta njihje”,tha Beatrix e acaruar.

ME TE LEXUARAT