Në fshehtësi të plotë, Tuna bëhet nënë për herë të dytë, zbulohet gjinia dhe emri i bebit

Showbiz

Në fshehtësi të plotë, Tuna bëhet nënë

Këngëtarja e njohur, Tuna është bërë nënë për herë të dytë. Lajmin e ëmbël e ka dhënë vetë ajo, pikërisht në ditën e nënës.

Tuna ka treguar se ka sjellë në jetë një djalë, të cilin e ka pagëzuar me emrin Zen.

“Luta Zotin të më sjellë në jetë një mashkull që të më dojë gjithmonë. Ai më bekoi me dy djem. Urime e jetë të gjatë Zenit”, ka shkruar këngëtarja krahas fotove të publikuara në Instagram.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ???????????????? (@tunasejdi)

Kujtojmë që Tuna më herët është bekuar edhe një djalë, të quajtur Tian.

ME TE LEXUARAT