Merr fund misteri i marrëdhënies midis kunatave, ja çfarë e bëri bashkë Sarah Berishën dhe Einxhel Shkirën

Showbiz

Merr fund misteri i marrëdhënies midis kunatave, ja çfarë

Që pas përfundimit të BBVIP1 e deri sot që ka mbaruar edhe BBVIP2,njerëzit pyesin veten se në çfarë relatash janë Einxhel dhe Sara që praktikisht quhen ‘kunata’ pasi të dashurit e tyre janë të ngushtë si vëllezër.

Ato nuk janë parë shpesh bashkë duke konsideruar faktin që çunat janë pranë njëri tjetrit pothuaj gjithë kohës dhe në intervista, gocat nuk kanë thënë se janë zënë por as nuk janë shtirur si shoqet më të mira.

Më në fund Einxhel na tregoi në çfarë raportesh janë. Ajo ka filmuar Sarën që shtyn karrocën e bebit Trev.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

“Unë me të vërtetë nuk e takoj shumë Sarën, por ama kur e takoj, e takoj gjithë ditën”.

ME TE LEXUARAT