‘Më vodhën jetën!’ Ledjana publikon videon dhe më pas bën veprimin e papritur

Showbiz

‘Më vodhën jetën!’ Ledjana publikon videon dhe

Ledjana Prenga, u bë kryefjala e mediave rozë të dielën pasi njoftoi largimin e saj nga “Përputhen” me paralajmërime të forta, duke thënë se nëse e akuzojnë edhe një herë për “burrin” në Belgjikë, do e paguajnë shtrenjtë.

Pas kësaj, ish-konkurrentja ka reaguar me një mesazh të fshehur për të gjithë.

Në “TikTok” ajo ka publikuar një video nga dritarja e një hoteli në bregdet ku në sfond dëgjohet një fragment i këngës së Anxhela Peristerit, “Ata”.

“Na hodhën helm me gënjeshtra. Ata e dinin mirë sa të desha, ata ma vodhën jetën mua.

Jeta ishin sytë e tu”, thotë teksti i baladës, që duket si një mesazh i pastër për ata që “shkatërruan” romancën e Ledjanës me Mevlanin me gënjeshtrat e tyre.

Por, pasi publikoi videon 23 vjeçarja ka bërë veprimin e papritur! Duket se për një arsye apo tjetrën, ajo është penduar dhe ka fshirë postimin!

ME TE LEXUARAT