Martohet Arjola Demiri? Publikohen pamjet që po bëjnë xhiron e rrjetit (Foto)

Showbiz

Martohet Arjola Demiri? Publikohen pamjet që po bëjnë xhiron e

Nje nga personazhet me te perfolur te momentit.

Arjola Demiri aktorja shume e dashur per publikun, por sidomos gjate qendrimit te saj ne BBV.

Sefundmi ajo po diskutohet per krijimin e nje lidhje. 

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Aktorja Arjola Demiri ka qenë mjaft e rezervuar për jetën e saj personale, pas ndarjes nga ish bashkëshorti, me të cilin ka tre fëmijë.

Deri më sot, askush nuk di nëse Arjola është me dikë në krah apo jo, ndërsa vetë aktorja na ka surprizuar me fotot e saj të fundit.

Martohet Arjola Demiri? Publikohen pamjet që po bëjnë xhiron e

Në disa postime në Instastory, Arjola ka publikuar një buqetë me lule, një video duke u rregulluar në parukeri e më pas të veshur si nuse dhe të lumtur.

ME TE LEXUARAT