"Komshinjtë e mi po ankohen", modelja shqiptare del pa reçipeta në ballkon

Showbiz

"Komshinjtë e mi po ankohen", modelja shqiptare del pa

Modelja shqiptare e njohur në SHBA, Angela Martini është gjithmonë në qendër të vëmendjes. Çdo video dhe foto që ajo poston në rrjetet sociale nuk kalon pa u vënë re nga fansat. Por së fundmi, Angela ka marr vëmendjen e komshinjve.

Ajo ka realizuar në ballkon një video herë e veshur me fustan e herë me bluzë pa reçipeta.Nën ritmet e muzikës e me lëvizje provokuese, Angela ka bërë që komshinjtë të dalin në ballkonet e tyre. Madje ajo tregon se edhe janë ankuar.

“Komshinjtë e mi po ankoheshin shumë sot dhe nuk e di pse”, ka shkruar bukuroshja krahas videos.

"Komshinjtë e mi po ankohen", modelja shqiptare del pa

ME TE LEXUARAT