Klodian Duro ‘shpërthen’ ndaj Jul Dedës dhe Arbrit: Kjo është Shqipëria e çunave të babit dhe k*rvave

Showbiz

Klodian Duro ‘shpërthen’ ndaj Jul Dedës dhe Arbrit: Kjo

Klodian Duro ka shënjestuar Arbër Hajdarin dhe Jul Dedën, të cilët kanë pasur një debat të fortë me Egla Cenon gjatë Prime të sotëm.

Ish-futbollisti i kombëtares me nota irone i ka etiketuar të dy, si “çunat e baballarëve që hanë bukë me emrin e babait”.

Kujtojmë se eksperienca e Klodian Duros brenda Big Brother VIP zgjati shumë pak, pasi u skualifikua për shkak të një deklarate që shokoi banorët dhe publikun. 

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Nën efektin e alkoolit ai u shpreh se duhet të kenë kujdes nga ai, pasi kur ka dhunuar bashkëshorten e vet, i duken asgjë të tjerët. 

Klodian Duro ‘shpërthen’ ndaj Jul Dedës dhe Arbrit: Kjo

ME TE LEXUARAT