Këngëtarja e njohur shqiptare i bën propozimin e vitit Luizit dhe Kiarës

Showbiz

Këngëtarja e njohur shqiptare i bën propozimin e vitit Luizit dhe

Luizi ndau një fotografi së bashku me Kiarën. Një nga komentet që mori për pak minuta më shumë se 3000 pëlqime ishte i këngëtares Vesa Luma.

Vesa shkruan : “Permbylleni vitin tamam (me nje goce) dhe jepi vulen ktij muhabeti”.

A mendoni edhe ju se goca do të jetë vula për çiftin më të komentuar të momentit?!

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Vesa Luma dha vulën për komentin më të mirë sonte sipas ndjekësve të Luizit.

 

ME TE LEXUARAT