Keisi bisedon me Kristin: Nuk shoh diçka më shumë se pëlqimi!

Showbiz

Keisi bisedon me Kristin: Nuk shoh diçka më shumë se

Mbrëmjen e djeshme Keisi dhe Kristi kanë diskutuar mbi imponimin që banorët i kanë bërë marrëdhënies së tyre dhe ecurinë e shpejt të saj.

Keisi u shpreh se ajo ka harruar veten dhe qëllimin se për çfarë ka hyrë në shtëpi, duke qëndruar shumë pas tij.

Ajo i ka kërkuar të jenë miq brenda shtëpisë, e më pas të vazhdojnë lidhjen jashtë.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Kristi është treguar shumë i kuptueshëm me të, por pranoi që kjo gjë e mërziti.

ME TE LEXUARAT