“Kam kthyer dhomën, por…”, Romeo Veshaj “pa fat”, humb biletën e kthimit në BBV3

Showbiz

“Kam kthyer dhomën, por…”, Romeo Veshaj “pa

Gjatë një bisede me Meriton Mjekiqin, Garciano Taganin dhe Erjola Doçin, aktori Romeo Veshaj ka deklaruar se nëse eleminohet për të dalë nga shtëpia, nuk do të kthehej edhe po të kishte biletën e fatit.

Kokurrenti tha se bileta i ka humbur, por edhe nëse do ta kishte s’do të rikthehej më në shtëpi.

 Pjesë nga biseda:

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Graciano: Ke biletë?

Romeo: Kam po se di ku e kam, më ka humbur

Erjola: A do të ktheheshe po të kishe biletë?

Romeo: Jo. E kam humbur biletën. Të betohem, e kam kthyer të gjithë dhomën por e kam humbur

Meritoni: A mendon se është 3-she apo 4-tërshe? (për finalistët)

Erjola: Dua që të jetë 3-she

 

ME TE LEXUARAT