“Je qejflie kur pi gota…”, Egla përplaset me Meritonin: Përndjekës, pse i bën sytë si maniak?!

Showbiz

“Je qejflie kur pi gota…”, Egla përplaset me Meritonin:

Dy banorët e Big Brother VIP, Meriton Mjekiqi dhe Egla Ceno janë përfshirë sërish në një debat mbrëmjen e kaluar. Teksa Meritoni po diskutonte me Julin dhe Jetmirin, aty vjen Egla. Kjo nuk i ka pëlqyer djemve dhe me pas ka nisur edhe debati.

Meritoni thotë se Egla pi dy gota, vjen në qejf dhe pastaj i trashet gjuha, ndërsa i kujton aktores se e ka quajtur përndjekës dhe maniak.

Ndërkohë Egla e akuzoi Meritonin duke i thanë se ai e quan pijanecë. Ndërkohë që debati mes tyre po vazhdonte, Juli dhe Jetimiri u larguan nga ambienti.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Debati: 

Meritoni: Ke pirë dy gota

Egla: Po është rrugë kalimi! Kam pire tre gota, jo dy

Meritoni: Kujdes kur të ecësh

Egla: Hap rrugën, i paedukuar

Jetimir: Nuk kemi asnjë interes ta vazhdojmë

Egla: Pse ju intimidova unë

Jetmiri: Jo, por nuk kemi interes, nuk të shikojmë dhe nuk të vlerësojmë

Meritoni: Po na pengon në fakt

Egla: Çohu, dil tek dera e kuqe. Të thashë lëviz dhe nuk lëvize

Meritoni: Cila është logjika këtu! Na i prishi muhabetin

Egla: Mund ta vazhdoni, mund të largoheni

Jetimir: Largohu ti

Meritoni: I ke pirë nja tre gota, je në relaks

Egla: Po sytë pse i bën si maniak

Meritoni: Për qejf i bëj, ca të pengon ty?

Egla: Dukesh si maniak

Meritoni: Si i bëka një maniak sytë, se përndjekës më ke bërë, maniak po më bën

Egla: Përndjekës je, nuk të kam bërë unë. Ti më ke bërë pijanecë

Meritoni: Unë nuk të kam thënë je pijanecë. Unë të kam thënë që ke pirë nja tre gota, je bërë qejflie dhe kur je qejflie ti del nga vetja.

Egla: Ooo pse qejfliet dalin nga vetja?

Meritoni: Ti po, del nga vetja, të trashet gjuha…ky është realiteti

 

ME TE LEXUARAT