Jasmina thumbon këngëtaret e Për’puthen: Nuk jam prodhim i 2021, jam marrë me muzikë që 5 vjeç

Showbiz

Jasmina thumbon këngëtaret e Për’puthen: Nuk jam prodhim i

Ish-konkurentja e “Për’puthen”, Jasmin Kadriu, ka biseduar së fundmi me ndjekësit e saj në Instagram dhe ka treguar më shumë rreth vetes. Ish-konkurrentja ka një talent për të cilin nuk është folur shumë. Ashtu siç edhe ajo vetë ka treguar, që 5 vjeç ka marrë pjesë në festivale.

Jasmina thumbon këngëtaret e Për’puthen: Nuk jam prodhim i

Një fans e ka pyetur: ”A mendon dhe ti tani të merresh me muzikë?”.

“Jam marr me muzikë që 5 vjeç, duhet të gjej videot që kam në festivale. Që ta ‘vërtetoj’ që nuk jam prodhim i 2021,” është shprehur ish-konkurrentja duke thumbuar kështu edhe personazhet e “Për’puthen” që kanë bërë këngë këtë vit.

ME TE LEXUARAT