“Jam rikthyer pas 100 problemesh”, Ledri Vula dhe Sara Hoxha sërish bashkë 

Showbiz

“Jam rikthyer pas 100 problemesh”, Ledri Vula dhe Sara Hoxha

Këngëtari Ledri Vula dhe Sara Hoxha vijojnë të jenë në qendër të vëmendjes pasi thuhet se çifti që janë dhe prindër të një fëmije, janë ndarë.

Çifti duket se kanë gjetur një rrugë për t’u ribashkuar. Fillimisht ishte Sara ajo që hodhi aludime për ribashkim me Ledrin, ndërsa tashmë është vetë këngëtari.

Ledri Vula gjatë pjesëmarrjes në Miss Universe Albania 2024 është ngacmuar nga gazetarët për raportin me Sarën dhe mundësinë e një rikthimi.

“A beson te rikthimet?” ishte një ndër pyetet që iu drejtua Ledrit, i cili duke qeshur tha: “Unë me 100 probleme jam rikthyer”.

ME TE LEXUARAT