“Gjigand”, Jul Deda takon nënën e Egla Cenos: Të kam sjellë shqetësime, gërr-vërr…

Showbiz

“Gjigand”, Jul Deda takon nënën e Egla Cenos: Të kam

Jul Deda pas spektaklit të BBV3 ka takuar nënë e Egla Cenos, e ka përqafuar dhe i ka bërë disa komplimente.

Madje ai e uron për fitoren e së bijës, pas sipas tij e meritonte.

Nëna e Eglës: A ishit në lojë?

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Jul Deda: Ti me atë kapelën më ke pëlqyer shumë sot, je gjigande fare.

Nëna e Eglës: Më gjigand se ju nuk bëhem dot unë.

Jul Deda: Urime! E ka merituar (e puth)

Nëna e Eglës: Të gjithë keni fituar.

Jul Deda: Ju kemi sjellë pak shqetësime por nuk kishim se çfarë të bënim.

Nëna e Eglës: Epo kështu ishte loja.

Jul Deda: Epo kështu ishte gërr-vërr.

ME TE LEXUARAT