Fero i përkushtohet totalisht fesë, momenti kur ndal makinën dhe falet në mes të rrugës

Showbiz

Fero i përkushtohet totalisht fesë, momenti kur ndal makinën dhe

Vetëm pak javë më parë bëri bujë të madhe arrestimi dhe burgosja e reperit të njohur, Fero. Shkak u bë dhunimi dhe kërcënimi që ai i kishte bërë ish-bashkëshortes së tij, Arbenita Ismajli.

Por pas daljes nga burgu, jeta e Feros mori një rrjedhë krejt ndryshe. Menjëherë pas lirimit, reperi postoi në rrjete sociale duke treguar se kishte vendosur të hiqte njëherë e mirë dorë nga muzika dhe “shthurja” e t’i dedikohej fesë islame.

Fero i përkushtohet totalisht fesë, momenti kur ndal makinën dhe

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Babai i një vajze u shpreh i penduar për të gjitha këngët që kishte lançuar deri më sot, si dhe tregoi se tashmë e donte më shumë bashkëshorten e tij, pasi kishte nxjerrë mësim nga ajo që i kishte ndodhur.Gjithashtu në rrjete sociale, reperi po ndan momente të përditshmërisë së tij ku tregon sa i devotshëm është në fe.

Në postimin e fundit, Fero ka treguar se ka ndaluar makinën në mes të rrugës për t’u falur, ndërsa krahas fotos shkruan:

″Ai që drejton në punë të mira është si ai që i kryen ato″.

 

ME TE LEXUARAT