Çfarë nuk u pa gjatë spektaklit/ "Hë moj më gjuaj, gjuaj pra, ke frikë?"/ Publikohet video mes Efit dhe Oltes

Showbiz

Çfarë nuk u pa gjatë spektaklit/ "Hë moj më

Olta Gixhari dhe Efi kanë marrë mbrëmje djeshme qendrëm e vëmendjes gjatë spektaklit. Vajzat nuk kanë patur asnjëherë një raport të mirë me njëra-tjetrën dhe dje nuk janë përmbajtur më.

Gjatë një shkëputje televizive, debati mes Oltës dhe Efit degradoi ku në një video të publikuar në rrjet shihet teksa aktorja i drejtohet ish-konkurrentes së Përputhen duke i thënë:

Hë moj më gjuaj, më gjuaj, gjuaj, gjuaj pra, ke frikë?

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Kjo deklaratë ngriti dyshime te publiku nëse Efi tentoi të godasë aktoren.

Por siç shihet edhe në video ky eshte thjesht një provokim nga ana e saj, për arsyet që i di vetëm Olta Gixhari.

ME TE LEXUARAT