“E di unë pse rri me Meritonin ti”, Juli ia plas në sy Rikes: He ça je ti një...

Showbiz

“E di unë pse rri me Meritonin ti”, Juli ia plas në sy

Julian Deda ka diskuar mbrëmë me Rike Roçin, pasi modelja kohët e fundit po qëndron shumë afër me Meriton Mjekiqin.

Aktori i njohur i tha banores se ajo nuk është afruar kot me moderatorin, por sipas tij, Rike po qëndron me Meritonin që të bëjë skena dhe të risjellë në shtëpi Ilnisa Agollin.

“Unë se kam fare në mend këtë gjë, të betohem në Zot Deda”- u shpreh Rike, megjithëse Juli është i bindur për strategjinë e modeles.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Pjesë nga diskutimi:

Juli: E kuptova se u theve në shpirt se ishte keq, po tani që nuk është keq

Rike: Po është akoma keq, gjithë ditën sot më ka folur për Ilnisën

Erjola: Po keq jemi edhe ne

Juli: E di unë se pse ti rri me të. He ça je ti një. Se ajo mund të kthehet dhe aty mund të plas gjëja (për Ilnisën). Skena ka për ta kthyer, mbaje mend këtë që skena ka për ta kthyer

Rike: Unë se kam fare në mend këtë gjë, të betohem në Zot Deda

 

ME TE LEXUARAT