Degradon debati në Big Brother Vip 3, Liami-Julit: Them ça t’më dojë rr**ka...

Showbiz

Degradon debati në Big Brother Vip 3, Liami-Julit: Them ça

Dy prej banorëve që e kanë vijuar pasditen e sotme me debate e përplasje të forta janë, Liami dhe Juli të cilët kanë degraduar në fjalor aspak etik dhe ofendime ndaj njëri-tjetrit.

Teksa ndodheshin në kuzhinë, në prani të banorëve të tjerë, Liam i cili ishte duke debatuar me Julin thotë: “Do të them çfarë të më dojë rr**ka”.

Kjo fjalë ka marrë vëmendjen e aktorit i cili i është kthyer me tone të larta ndonëse Liam u përpoq të ndryshonte kontekstin e fjalës që përdori.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Debati mes banorëve ka vijuar me ofendime, ndërsa theksojmë se për pak orë fillon edhe spektakli i mbrëmjes së sotme. Mos po përpiqen të dy të kapin “Prime-n”?

Për më shumë shihni videon më poshtë:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

ME TE LEXUARAT