Dasma duhet të presë edhe pak, Armina Mevlani do të blejë ishull privat

Showbiz

Dasma duhet të presë edhe pak, Armina Mevlani do të blejë

Shpesh është përfolur për një dasmë të afërt të Armina Mevlanit me Shkëlzen Berishën. Por planet mesa duket duhet të presin edhe pak.

Blogerja e njohur ka bërë një postim në rrjetet sociale, ku tregon se cila do të jetë blerja e radhës e saj.

Dasma duhet të presë edhe pak, Armina Mevlani do të blejë

Dhe nuk ka të bëjë fare me veshje apo organizim për dasmë. Armina kërkon një ishull privat.

“Po kërkoj për një ishull privat”, shkruhet në foton e shpërndarë nga Armina Mevlani.

ME TE LEXUARAT