Apeli i dha vulën Berishës, reagon "Stresi": Tropojanët që na dolën kundra, të kthehen atje ku ishin!

Showbiz

Apeli i dha vulën Berishës, reagon "Stresi": Tropojanët

Këngëtari i njohur Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e artit si ‘’Stresi’’ dha një intervistë për Ora News pasi gjykata e Apelit i dha vulën e PD-së, Sali Berishës.

Lushaj: Është një thënie e vjetër që shtëpinë tënde nuk ta merr dot askush dhe nuk e zë dot askush.

Të gjejnë vrimë e të futen komunistat e me gjithë këta këlysha komunistash.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Vetëm një gjë e kam edhe për patriotët e mi tropojanë, që na dolën kundër, ti marrin lopët e delet e të kthehen andej nga erdhën.

S`ka gjë që na e merr shtëpinë tonë. Tropojanë që na kanë dalë kundër, të marrin lopët e të kthehen andej nga erdhën.

Unë jam Arkimed Lushaj, berishian deri në vdekje.

Do shihemi në protesta shumë shpejt.

ME TE LEXUARAT