“E vëmë me bast?”, Arian Çani zbulon goditjen e “fshehur” që do të fundoste Taulant Ballën

Politikë

“E vëmë me bast?”, Arian Çani zbulon goditjen e

Arjan Çani deklaron se përgjimi i Taulant Ballës nga prokuroria ekziston dhe se një person i ka bërë kopje, përpara se të asgjësohej me vendim gjykate. 

I ftuar në emisionin "Të Paekspozuarit", Çani tha se një burim i brendshëm ia ka konfirmuar këtë gjë. 

"Përgjimi, është një kopje, nuk është prishur. Ekziston përgjimi. Para se të fshihej dikush e ka regjistruar. E vëmë bast? Është bërë një kopje. Para se të ekzekutohen përgjimet, mund të bëhet kopje.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Unë e di nga burime të brendshme që një kopje është bërë", deklaroi Çani. 

Kujtojmë se përgjimi i Ballës u asgjësua me vendim gjykate, pasi prokurorët kishin deklaruar se ai ishte përgjuar gabimisht. 

 

ME TE LEXUARAT