Vjosa Osmani pret sot në takim presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta

Kosovë&Rajon

Vjosa Osmani pret sot në takim presidentin e Shqipërisë, Ilir

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani do të takohet sot me presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta.

Takimi do të zhvillohet në orën 16:00, në kabinetin e presidentes.

“Në orën 16:00, Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani – Sadriu, pret në takim Presidentin e Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta”, thuhet në njoftim.

Meta sot ka zhvilluar takim me kryetarin e Kuvendit, Glauk Konjufca, kryetarin e AAK-psë, Ramush Haradinaj dhe kryetarin e PDK-së, Memli Krasniqi.abcnews

ME TE LEXUARAT