"Ti ke fëmijë unë s'kam...", Romeo habit me reagimin e tij ndaj Françeskës!

Aktualitet

"Ti ke fëmijë unë s'kam...", Romeo habit me

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm. Për efektet e këtij formati të gjithë kanë diçka për të thënë, si ata që e shijojnë e argëtohen, por edhe ata që janë kundër.

Duke darkuar pas spektaklit të mbrëmjes, Françeska, Juli dhe Romeo kanë biseduar me njëri-tjetrin. Teksa Juli e pyet Françeskën në lidhje me planet e saj për të pasur fëmijë të tjerë, Romeo është shprehur se e ka zili për shkak se janë në një moshë dhe ai nuk ka fëmijë.

Juli: Ti Françeska sa femijë do bësh?

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Françeska: Kam dëshirë të bëjë 4 fëmijë, 1 e kam si shok të vogël

Romeo: Sa rehat je ti o zemra, për këtë gjë të kam zili, jemi një brez ti ke fëmijë unë s’kam fëmijë

 

ME TE LEXUARAT