Plagosje me armë zjarri në Velipojë, zbardhet emri i objektivit

Aktualitet

Plagosje me armë zjarri në Velipojë, zbardhet emri i objektivit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë Në Velipojë.

Burimet nga policia bëjnë me dije se është plagosur me armë zjarri shtetasi Emiljano Paloka, gjendja e të cilit nuk dihet se është për momentin.

I plagosuri është dërguar menjëherë në spital për të marrë ndihmën e parë.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Ndërkohë ende nuk dihen shkaqet.

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 21:45, në malin e Kolajve Velipojë, në rrethana ende të paqarta është plagosur me armë zjarri shtetasi E. P., 27 vjeç, banues në fshatin Pulaj-Plazhë, i cili është transportuar për ndihmë mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

ME TE LEXUARAT