Përfshihet nga flakët në lëvizje makina në autostradën Vlorë-Fier, detajet e para

Aktualitet

Përfshihet nga flakët në lëvizje makina në

Një automjet ka marrë flakë në lëvizje e sipër në autostradën Vlorë-Fier duke u djegur pjesërisht. Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti teknik në mjet.

NJOFTIMI

Më datë 08.12.2021, rreth orës 15:30, në autostradën Vlorë-Fier, tek nënkalimi i fshatit ” Panaja”, ka marrë flakë në lëvizje e sipër dhe është djegur pjesërisht, mjeti me drejtues shtetasin S.Sh.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti teknik në mjet.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

ME TE LEXUARAT