Nuk e prisnim, ja kush ishte celebruesi në dasmën e Romeos dhe Heidit!

Aktualitet

Nuk e prisnim, ja kush ishte celebruesi në dasmën e Romeos dhe Heidit!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse.

Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Dasma e shumëpritur nga të gjithë, ajo e Romeos dhe Heidit sapo ka nisur. Të gjithë banorët kanë pritur me duartrokitje dhe shumë të buzëqeshur nusen në ambjentin ku do të zhvillohet dasma.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Epo kush e mendonte se pas shumë debate dhe duke e quajtur njëi-tjetrin kundërshtarë, celebruesi në dasmën e tyre do të ishte Juli.

ME TE LEXUARAT