Ndërron jetë gruaja që u qëllua me armë nga bashkëshorti në Elbasan, detaje nga krimi makabër

Aktualitet

Ndërron jetë gruaja që u qëllua me armë nga

Një ngjarje e rëndë tronditi mesditën e sotëm qytetin e Elbasanit, ku u shënuan të shtëna me armë zjarri në afërsi të Gjykatës së qytetit të Elbasanit.

Shtetasi Koço Buzo., me profesion polic ka qëlluar me armë zjarri në trup bashkëshorten e tij dhe ka tentuar t’i presë fytin me thikë. Mësohet se gruaja ka ndërruar jetë në spitalin e qytetit.

ME TE LEXUARAT