Mezashi i shqiptarit pasi vrau 19-vjeçaren në Greqi

Aktualitet

Mezashi i shqiptarit pasi vrau 19-vjeçaren në Greqi

Qamil Taja, vrasësi i 19-vjeçares në Greqi ka postuar në rrjete sociale pasi ka kryer krimin.

“Pika të dobëta nuk kishe asnjë…unë kisha një, dashurova”, shkruhet në foton që ai ka postuar në rrjetin social Facebook.

Mezashi i shqiptarit pasi vrau 19-vjeçaren në Greqi

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

25- vjeçari pasi vrau me armë bashkëjetuesen e tij e la trupin në banesë dhe është vetëdorëzuar në rajonin e Pireut.

Xhelozia ishte shkaku që shtyu 25-vjeçarin që të ekzekutonte Krisjana Brakajn në Pire të Atikës gjatë orëve të para të mëngjesit.

Sipas policisë greke, autori qëlloi mbi viktimën disa herë me pistoletë, plumbat e së cilës e kapën 19-vjeçaren në kokë dhe gjoks.

Policia theksoi se ai ushtronte dhunë psikologjike dhe fizike ndaj viktimës. Çifti banonte në një hyrje në lagjen Kaminia të Pireut./top channel

ME TE LEXUARAT