Makina del nga rruga në Elbasan-Librazhd, humb jetën një person

Aktualitet

Makina del nga rruga në Elbasan-Librazhd, humb jetën një person

Një aksident ka ndodhur paraditen e kësaj të marte në aksin Elbasan-Librazhd.

Ngjarja ndodhi para pak minutash. Mësohet se një automjet ka dalë nga rruga dhe për pasojë një person ka humbur jetën.


Deri në tani ka dyshime që shkak i aksidentit dyshohet shpejtësia dhe lagështira. Aktualisht policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

ME TE LEXUARAT