Këmbimi valutor/ Monedhat e huaja nuk dalin nga “gremina”, me sa blihen e shiten dollari dhe euro sot?

Aktualitet

Këmbimi valutor/ Monedhat e huaja nuk dalin nga “gremina”, me

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 94 lekë dhe shitet me 95.2 lekë.

Monedha evropiane euro do të blihet me 103.8 lekë dhe do shitet me 104.6 lekë.

Këmbimi valutor/ Monedhat e huaja nuk dalin nga “gremina”, me

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Ndërkohë franga zvicerane do blihet me 106.4 lekë dhe do shitet me 107.4 lekë, ndërsa paundi britanik do blihet me 121.2 lekë dhe do shitet me 122.4 lekë.

ME TE LEXUARAT