E RËNDË! Porta e shtëpisë e zë poshtë, ndërron jetë 56-vjeçarja në Fier

Aktualitet

E RËNDË! Porta e shtëpisë e zë poshtë,

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier, ku një grua 56-vjeçare ka humbur jetën.

Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në fshatin Gjonçaj, ku gruaja është zënë poshtë nga porta e banesës së saj, që është rrëzuar. Gruaja ka marrë plagë të rënda dhe për pasojë ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor të këtij rasti.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 19:10, në fshatin Gjonçaj, dyshohet se është rrëzuar porta prej hekuri e banesës së shtetases U. A., 56 vjeçe dhe ka goditur këtë shtetase, e cila si pasojë e dëmtimeve, ka humbur jetën.


Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor të këtij rasti.

ME TE LEXUARAT