Doni të shkoni në Theth? ARRSH tregon si është gjendja e rrugës, apeli për shoferët

Aktualitet

Doni të shkoni në Theth? ARRSH tregon si është gjendja e

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka publikuar një video ku një borëpastruese hap rrugën e Thethit.

Sipas ARRSH-së, rruga është e pastruar dhe qarkullimi i mjeteve vijon normalisht.

“????Theth
Rruga është e pastruar, qarkullimi vazhdon normalisht????po punohet me zgjerimin e pjesës kaluese????

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.Temperatura -1°C
Drejtuesit e mjeteve të pajisen me goma dimërore dhe zinxhirë kur udhëtojnë për në segmentet me prezencë dëbore, të ulin shpejtësinë, të respektojnë sinjalistikën dhe udhëzimet e Policisë Rrugore????”, thuhet në njoftimin e ARRSH-së.

 

ME TE LEXUARAT