Aksident në Rrugën e Arbrit, përplasen dy makina, ka të plagosur

Aktualitet

Aksident në Rrugën e Arbrit, përplasen dy makina, ka të

Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Rrugën e Arbrit ku mësohet se si pasojë dy persona janë plagosur dhe njeri është në gjendje të rëndë.

Në ngjarje janë përfshirë dy makina, të cilat janë përplasur kokë më kokë në vendin e quajtur “Shkallët e Xibrrit”.

Dy të plagosurit janë dërguar në qendrën shëndetësore të Klosit ku kanë marrë ndihmën e parë, me pas janë dërguar në spitalin e Burrelit.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Njëri pritet të dërgohet drejtë Tiranës. Policia dhe grupi hetimor janë në vendngjarje për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

ME TE LEXUARAT