Ilnisa postoi foton me Meritonin, gjithë vëmendjen e merr komenti i moderatorit (FOTO)

Showbiz

Ilnisa postoi foton me Meritonin, gjithë vëmendjen e merr komenti i

Ilnisa Agolli postoi një ditë më parë në profilin e “Instagram”-it një moment mjaft romantik me partnerin e saj, Meriton Mjekiqi.

Çifti, historia e të cilëve nisi në shtëpinë e “Big Brother VIP3”, duken mjaft të dashuruar.

Në foton në fjalë, gazetarja ishte e ulur në një karrige, ndërsa moderatori i jep një puthje romantike në faqe.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

“Përgjithmonë dhe përngaherë”, ka shkruar Ilnisa bashkëngjitur fotos së ëmbël që është pëlqyer shumë nga fansat e tyre.


Megjithëse të gjithë vëmendjen e ka marrë komenti i Meritonit, i cili i ka shprehur dashurinë të dashurës së tij.

“Të dua”, shkruan ish-banori i shtëpisë më të famshme në Shqipëri krahas fotos.

Pas daljes nga shtëpia, çifti kanë treguar se në planet e tyre është një fëmijë, duke bërë që dyshja të “mposhtin” paragjykimet për diferencën në moshë teksa shijojnë romancën e tyre në sytë e publikut.

Ilnisa postoi foton me Meritonin, gjithë vëmendjen e merr komenti i

ME TE LEXUARAT