Aksident i rëndë, plagoset shoferja 26- vjeçare

Aktualitet

Aksident i rëndë, plagoset shoferja 26- vjeçare

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Sarandë, ku drejtuesja e një mjeti tip Toyota, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe si pasojë mjeti ka dalë nga rruga.

Për pasojë 26-vjeçarja ndodhet në spitalin e Sarandës, nën kujdesin e mjekëve.

Sarandë/Informacion paraprak:

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Sot, rreth orës 13:00, në rrugën “Skënderbeu”, Sarandë, shtetasja E. K., 26 vjeçe, duke drejtuar automjetin tip “Toyota”, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe si pasojë mjeti ka dalë nga rruga. 26-vjeçarja ndodhet në spitalin e Sarandës, nën kujdesin e mjekëve.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të aksidentit.

ME TE LEXUARAT