Mercedes prezanton përbindëshin me 6 goma

Kliko per me shume info

Firma gjigande e makinave Mercedes-Benz ka sjellë prototipin me të ri të një makinë kamionçinë më 6 rrota.

E veçanta e këtij “përbindëshi të rrugës” është se ai do të këtë që të gjashta rrotat aktive.

Kliko per me shume info

Ndërkaq trupi automjetit do të jetë i ndërtuar tërësisht prej fibrave të karbonit të lehta të lyera me bojë të zezë dhe me theks të verdhë.

Hidhini një sy bishës më të re të Mercedes-Benz, në galerinë virtuale që do të gjeni më poshtë.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here