Kjo është “bisha” e re që u jep mend pronarëve (FOTO)

Për një makinë që mund të bëjë 0 deri në 62 mph (milje për orë) për më pak se katër sekonda dhe të arrijë 190 mph, Porsche 911 i ri është të paktën duke u përpjekur të ketë një ndërgjegje mjedisore.

Modeli më i fundit i Porsche i legjendës së tij 911 do t’u tregojë pronarëve se sa makinat e tyre po dëmtojnë planetin dhe i lejon ata të paguajnë për ‘kompensimin’ e dëmit duke mbjellë pemë, shruan DailyMail

Kliko per me shume info

Blerësit mund të zbulojnë se antidoti i përsosur për një makinë udhëtimi fajshmërie që do të kushtojë 93.000 paund, dhe karakteristika u zbulua së bashku me gjeneratën e tetë të Porsche 911 në Los Angeles Auto Shoë./lajmifundit.al

loading...